عنوان: دیدار رییس کل، دادستان و معاونین دادگستری استان اصفهان
شرح:

رییس کل، دادستان و معاونین دادگستری استان اصفهان صبح امروز با مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه» دیدار کردند.

در این دیدار که به مناسبت هفتۀ قوۀ قضاییه برگزار گردید، حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری با گرامیداشت یاد و نام بلند شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی، از ایشان به عنوان شخصیّتی برجسته و افتخارآمیز و نیز اسوه‌ای کامل در خدمت به مردم یاد کرده و افزودند: شهید بهشتی یکی از یاران نزدیک امام راحل بود و اهداف عالیه‌ای را در دستگاه قضایی دنبال می‌نمود.

آیت‌الله العظمی مظاهری شناخت شخصیّت، راه و اهداف شهید بهشتی را برای مسئولان قضایی و سایر مسئولان کشور، امری لازم برشمرده و تأکید کردند: بزرگداشت حقیقی شهید بهشتی در گرو دنبال کردن و اجرای خواسته‌ها و آرمان‌های آن شهید بزرگوار است.

آیت‌الله العظمی مظاهری با اشاره به حساسیّت و اهمیّت مسئولیّت در دستگاه قضایی، تلاش برای باز کردن گره‌های مشکلات مردم و جلب رضایت آنان را وظیفه‌ای بزرگ دانسته و خاطرنشان کردند: امروز بالاترین ارزش‌ها، خدمت به مردم و تأمین رضایت آنهاست و اگر می‌خواهیم اسلام و جمهوری اسلامی در صحنۀ اجتماع، جامۀ عمل بپوشد باید وظیفۀ خدمت به ملّت و جلب رضایت آنان را به طور کامل و صحیح به انجام رسانیم.

حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری خواستۀ اسلام و مطالبۀ دین را توجّه به همۀ ابعاد زندگی مردم اعمّ از نیازهای اقتصادی و معیشتی و نیازهای فرهنگی و اجتماعی دانسته و گفتند: اگر به مسائل فرهنگی نظیر حجاب باید توجّه شود، به گرفتاری‌های معیشتی و سایر سختی‌ها و گرفتاری‌های مردم نیز باید توجّه کافی و وافی مبذول گردد.

ایشان امید را عاملی راه‌گشا در تضمین حرکت به سوی رشد دانسته و تأکید کردند: با وجود همۀ مشکلات و معضلات گوناگون، نباید از اصلاح امور و سامان یافتن مشکلات ناامید و مأیوس شد بلکه باید با تلاش بیشتر و دقّت و جدّیتِ صادقانه، به دنبال خدمت به مردم و باز کردن گره‌های آنان باشیم و بدانیم که در این صورت، هم روح شهید بهشتی و سایر شهدای انقلاب اسلامی را شاد و امیدوار کرده‌ایم و هم دعای حضرت ولیّ‌عصر«ارواحنافداه» را برای خود تأمین خواهیم نمود.

در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام و المسلمین جعفری، گزارشی کوتاه از عملکرد و مشکلات دستگاه قضایی در استان اصفهان ارائه کرد.

گزارش تصویری

===========================================

================================

 دیدار رییس کل، دادستان و معاونین دادگستری استان اصفهان

دیدار رییس کل، دادستان و معاونین دادگستری استان اصفهان

دیدار رییس کل، دادستان و معاونین دادگستری استان اصفهان