عنوان: دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه شهردار اصفهان- 10/2/1402
شرح:

دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه شهردار اصفهاندر هفته نکوداشت اصفهان و همزمان با روز ملّی شوراها، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه شهردار این کلان شهر، با مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه» دیدار کردند.

در این دیدار، آیت‌الله العظمی مظاهری طیّ سخنانی ضمن تأکید بر ضرورت خدمت به خلق خدا، اظهار داشتند: گره‌گشایی از مردم و خدمت به هم‌نوعان، از با فضیلت‌ترین اعمال صالح است که در تعالیم قرآن و عترت، بسیار به آن توجّه و بر لزوم اهتمام به آن تأکید شده است.

ایشان در این‌باره افزودند: مسئولان و متصدّیان امور، در جمهوری اسلامی ایران باید با شناخت وظیفه، بیش و پیش از هرچیز برای حلّ مشکلات و معضلات مردم در زمینه‌های گوناگون، فکر و اقدام جدّی داشته باشند.

آیت‌الله العظمی مظاهری در پایان بیانات خود با اشاره به شرایط خاصّ مردم، به‌خصوص در امور معیشتی، خاطرنشان کردند: بزرگی مشکلات و فراوانی نارسایی‌ها و نواقص، هیچ‌‌گاه نباید سبب یأس و ناامیدی برای حلّ مشکلات شود؛ چرا که به تجربه اثبات شده است هر کسی ارادۀ قوی داشته باشد، می‌تواند با توکّل به خداوند سبحان و به اندازۀ وسع خود، به مردم خدمت کرده، در تنگناهای معیشتی از شدّت فشار آنان بکاهد.

در ابتدای این دیدار، آقای مهندس نورصالحی رییس شورای اسلامی شهر اصفهان و آقای دکتر قاسم‌زاده، شهردار اصفهان، گزارش کوتاهی از عملکرد شورای شهر و شهرداری اصفهان ارائه کردند.

 

گزارش تصویری

=======================================

============================

 دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه شهردار اصفهان

دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه شهردار اصفهان

دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به همراه شهردار اصفهان